Co v odpoledních hodinách ????

Máte jedinečnou příležitost navštívit druhou nejkrásnější ZOO v republice.

Je to zážítek nejenom pro děti, ale i pro dospělé. ZOO Zlín je vzdálená pouze 7 km od centra Zlína. Mimořádným tahákem je Zátoka rejnoků, která je k vidění v republice pouze u nás a na rejnoky si můžete i sáhnout ..

Dále jsou zde k vidění  sloni, žirafy, nosorožci, zebry, asijští tygři, ušatí medvědi a giboni, australští klokani, běžci emu, ale i jihoameričtí papoušci, mravenečníci nebo lamy. V nové tropické hale Yucatan mezi faunou a flórou uvidíte vzpomínku na civilizaci Mayů, někdejších obyvatelů Yucatánského poloostrova. Říká se, že ZOO Zlín patří k nejkrásnějším místům celé Moravy.

Krásu místa dotváří nádherný historický zámecký park starý více než 200 let. Návštěvníky upoutá svým anglickým slohem a 1150 druhy vzácných dřevin a okrasných bylin. Park patří k k dendrologicky nejcennějším zámeckým parkům celé Moravy. Parku se spoustou květin, jezírek, vodotrysků a vodopádů dominuje zámek Lešná, který je proslulý dřevořezbářskou výzdobou interiérů a rozsáhlými sbírkami porcelánu stříbra.

http://www.zoozlin.eu/